Orange Colour Red Colour Blue Colour Green Colour

شعار ستاد مبارزه با موادمخدر

***یاری گر هم باشیم*** یاری گر هم باشیم***یاری گر هم باشیم***

ما 192 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

آمار بازدید کنندگان

امروز  -------------------  امروز ------------------- 14910
دیروز  ------------------دیروز ------------------17455
اين هفته  ------------------  اين هفته ------------------ 32365

برگزاری مراسم سالگرد شهید مبارزه با مواد مخدر در شیراز

امتیاز کاربران
ضعیفعالی 


مراسم بزرگداشت يكمين سالروز شهادت سرهنگ شهید "حمید قربانی" رییس پلیس سابق مبارزه با مواد مخدر شهرستان فسا با حضور مسئولان استانی در حسينيه ثامن الحجج مجتمع انتظامي شهيد فعال شیراز برگزار شد.


به گزارش روابط عمومی شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر فارس، محمدرضا ابراهيمي با حضور در اين مراسم بيان داشت: نيروي انتظامي در هر لحظه و هر مكان آماده پاسداري از عزت و استقلال كشور و خدمت به مردم است.


وي در ادامه حفظ و حراست از آرامش و امنيت جامعه را دستاورد بزرگي براي نظام مقدس جمهوري اسلامي ايران دانست و گفت: جانفشاني‌هاي شهدا در راه امنيت و سلامت جامعه برگ هاي ماندگار تاريخ خواهد بود.


دبير شورا ادامه داد: پدیده شوم مواد مخدر از توطئه‌های استکبار است و بهترین فرزندان این كشور در مبارزه با این توطئه‌ها و برای سلامت همنوعان و هموطنان‌شان فدا شده‌اند.


اين مقام مسئول در استان تصريح كرد: جمهوری اسلامی ایران در راستای مبارزه جدی با پدیده شوم اعتیاد و توزیع کنندگان مواد مخدر، شهداي زيادي را تقدیم نظام و انقلاب كرده، که در جهان و در نوع خود بی‌نظیر است.


ابراهيمي بيان داشت: برای پاسداشت خون شهیدانی که در این راه جان خود را از دست داده‌اند جوانان ما باید به هوش باشند تا فریب توطئه‌های استکبار جهانی را نخورند، چرا که یکی از توطئه‌های دشمنان نظام به دام انداختن جوانان بوسيله اعتیاد است.


دبير شورا ضمن قدرداني از صبر و شكيبايي خانواده شهيد قرباني و ديگر خانواده شهدا اظهار داشت: صبر و استقامت شما مایه دلگرمی در ادامه خدمت به مردم مي‌باشد و ایثار و فداکاری خانواده شهدا ستودني است.


گفتنی است، سرهنگ حمید قربانی ريیس پلیس مبارز با مواد مخدر شهرستان فسا، اول خرداد 1396 در درگیری با اشرار مسلح و قاچاقچیان مواد مخدر به درجه رفیع شهادت نائل آمد.


منبع: روابط عمومی شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر فارس97.03.02

کليه حقوق پورتال متعلق به ستاد مبارزه با مواد مخدر است