Orange Colour Red Colour Blue Colour Green Colour

ما 124 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

آمار بازدید کنندگان

امروز  -------------------  امروز ------------------- 1783
دیروز  ------------------دیروز ------------------14611
اين هفته  ------------------  اين هفته ------------------ 89586

وزیرکشور: با سیاستهای غلط نمی‌توان دنیای در حال تغییر را مدیریت کرد

امتیاز کاربران
ضعیفعالی وزیر کشور و دبیرکل ستاد مبارزه با موادمخدر با تاکید بر اینکه روش‌های سنتی در مبارزه با اعتیاد در کشور اثرگذاری بالایی ندارند، گفت: باید از روش‌های امتحان شده عبور کرد و روش‌های جدید، خلاقانه و متناسب با شرایط حال جامعه را دنبال کرد.

به گزارش ایسنا، عبدالرضا رحمانی فضلی در دوازدهمین جشنواره سراسری انتخاب و معرفی آثار برتر مکتوب در زمینه مبارزه با مواد مخدر و روانگردان‌ها ضمن تبریک سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی با تاکید بر اینکه اولویت ما در حوزه مبارزه با مواد مخدر باید پیشگیری از بروز اعتیاد در جامعه باشد، افزود: بهترین راه مبارزه با اعتیاد معتاد نشدن و مهمترین روش معتاد نشدن نیز پیشگیری است. در زمینه پیشگیری نیز باید به خصلت‌های ذاتی انسان توجه کرد. زمانی که انسان عقل وجودی خود را بشناسد در مقابل کوچکترین مشکلات احساس شکست نمی‌کند.

وی با تاکید بر نقش مراکز آموزشی در زمینه پیشگیری از اعتیاد اظهار کرد: ما در زمینه معرفی انسان به خود انسان کوتاهی داشته‌ایم. اگرچه در زمینه مددکاری مشورتی و ... در ستاد مبارزه با مواد مخدر اقداماتی انجام می‌شود اما پیش از آن باید به نحوه ارتباط با جوانان پرداخت.

دبیرکل ستاد مبارزه با مواد مخدر  با اشاره به اینکه ارتباطات در دنیایی که هر لحظه دچار تغییر می‌شود پیچیدگی‌های خاص خود را دارد تصریح کرد: نمی‌توان با سیاست‌های غلط، شخصی و سنتی جریانات دنیای در حال تغییر را مدیریت کرد.


منبع: ایسنا 96.11.17

کليه حقوق پورتال متعلق به ستاد مبارزه با مواد مخدر است