Orange Colour Red Colour Blue Colour Green Colour

ما 134 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

آمار بازدید کنندگان

امروز  -------------------  امروز ------------------- 7332
دیروز  ------------------دیروز ------------------17048
اين هفته  ------------------  اين هفته ------------------ 100001

همایش تحکیم بنیان خانواده در شهرستان سبزوار

امتیاز کاربران
ضعیفعالی 

 همایش تحکیم و تعالی بنیان خانواده و کارگاه آموزشی ویژه خانواده‌ها و زوج‌های جوان در شهرستان سبزوار برگزار شد.


به گزارش روابط عمومی شوراي هماهنگي مبارزه با مواد مخدر خراسان رضوی، اين همايش با همکاری حوزه مقاومت بسیج طلاب سبزوار و با هدف افزايش تحكيم و تعالی بنیان خانواده در راستاي پيشگيري از اعتياد و آسيب هاي اجتماعي برگزار شد.


اعظم فعال استاد دانشگاه در همایش تحکیم و تعالی بنیان خانواده اظهار داشت: رسانه‌ها کوتاه‌ترین مسیر در ترویج فرهنگ در جامعه هستند و باید از ظرفیت رسانه‌ها در راستای تحکیم بنیان خانواده استفاده شود.


وي با اشاره به نفوذ فرهنگی دشمن در تزلزل کانون خانواده و فروپاشی این نهاد مقدس افزود: استحکام کانون خانواده، تربیت نسل اسلامی و تبیین سبک زندگی اسلامی راه مقابله با هجمه‌های فرهنگی دشمن است.


وی ادامه داد: ازدواج یکی از مهم‌ترین مسائل اجتماعی در تحکیم بنیان خانواده است که علاوه بر تضمین سلامت جامعه، جلوی بسیاری از فسادهای اخلاقی با آن گرفته می‌شود.


این استاد دانشگاه افزود: خانواده مهم‌ترین نهاد اجتماعی است که نقش مؤثری در شکل‌گیری جامعه سالم، شکوفایی استعداد افراد و پیشرفت جامعه دارد.


گفتنی است، همایش تحکیم و تعالی بنیان خانواده ویژه خانواده‌ها و زوج‌های جوان و برگزاری کارگاه با همکاری حوزه مقاومت بسیج طلاب سبزوار در تالار کاشفی این شهرستان برگزار شد.


منبع: روابط عمومی شوراي هماهنگي مبارزه با مواد مخدر خراسان رضوی96.10.24

 

کليه حقوق پورتال متعلق به ستاد مبارزه با مواد مخدر است