Orange Colour Red Colour Blue Colour Green Colour

ما 116 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

آمار بازدید کنندگان

امروز  -------------------  امروز ------------------- 7111
دیروز  ------------------دیروز ------------------17048
اين هفته  ------------------  اين هفته ------------------ 100001

کشف دو تن انواع مواد مخدر از ابتداي سال‌جاری در چهارمحال و بختیاری

امتیاز کاربران
ضعیفعالی 

 


فرمانده نیروی انتظامی چهارمحال و بختیاری گفت: در سال جاری بیش از 2 تن و 90 کیلوگرم انواع مواد مخدر در استان کشف شده که مقدار قابل توجهی از آن یعنی 447 کیلوگرم در مناطق آلوده و در عملیات‌های پاک‌سازی کشف شده است.


به گزارش روابط عمومي شوراي هماهنگي مبارزه با مواد مخدر استان چهارمحال و بختیاری؛ غلام‌عباس غلام‌زاده در جلسه اين شورا اظهار کرد: مصرف مواد مخدر و وجود افراد معتاد و خرده‌فروشان در سطح شهرها و محله‌ها پیامد مختلفی همچون طلاق، فساد اخلاقی، سرقت و...هم برای فرد و هم جامعه به‌دنبال دارد.


وی با اشاره به اینکه رویکرد نیروی انتظامی چهارمحال و بختیاری برخورد همه‌جانبه با مواد مخدر چه باندهای تهیه و توزیع و چه خرده‌فروشان مواد است که به‌صورت پاک‌سازی مناطق آلوده و ساماندهی معتادان صورت می‌گیرد، افزود: در حوزه مقابله یکی از موارد مدنظر پلیس توجه به کانون‌های جرم یا مکان‌هایی است که قاچاقچیان تجمع کرده و فعالیت‌های مجرمانه انجام می‌دهند.


فرمانده نیروی انتظامی چهارمحال و بختیاری با بیان اینکه در این استان نسبت به سایر نقاط کشور کانون‌های جرم کمتری وجود دارد، ادامه داد: در سال جاری بیش از 2 تن و 90 کیلوگرم انواع مواد مخدر در استان کشف شده است که مقدار قابل توجهی از آن یعنی 447 کیلوگرم در مناطق آلوده و در عملیات‌های پاک‌سازی کشف شده است.


غلام‌زاده با تأکید بر اینکه در مناطق آلوده چهارمحال و بختیاری عملیات انتظامی سنگینی در چند مرحله انجام شده است، عنوان داشت: در منطقه آلوده شهرکرد در حوزه‌های مختلف کارهای تحقیقاتی مختلفی انجام شده، واقعیت امر این است که در این منطقه 600 نفر هدف اصلی در امر فروش مواد مخدر هستند که بارها دستگیر شده‌اند.


وی در ادامه خاطرنشان کرد: در منطقه آلوده شهرستان بروجن نیز عملیات زیادی انجام شده که برخی از آن‌ها حتی منجر به درگیری شد و در سال جاری بیش از 545 کیلوگرم انواع مواد مخدر در این منطقه از قاچاقچیان مواد مخدر کشف و ضبط شده است.


فرمانده نیروی انتظامی چهارمحال و بختیاری اضافه کرد: برخی روستاهای استان نیز گرفتار مواد مخدر هستند که برخورد با برخی عوامل در این روستاها در دستورکار پلیس قرار دارد.


غلام‌زاده بیان کرد: اقدام انتظامی یا برخورد قضایی به‌تنهایی یک چرخه باطل است و مسائل بهداشتی، فرهنگی، تبلیغی، آموزشی و... در مناطق آلوده باید مدنظر قرار گیرد که نیازمند کار همه‌جانبه است، همچنین همراهی مردم به‌خصوص در امر اجتماعی کردن مبارزه با مواد مخدر حائز اهمیت است.


منبع: روابط عمومي شوراي هماهنگي مبارزه با مواد مخدر استان چهارمحال و بختیاری96.10.24

 

کليه حقوق پورتال متعلق به ستاد مبارزه با مواد مخدر است