Orange Colour Red Colour Blue Colour Green Colour

ما 120 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

آمار بازدید کنندگان

امروز  -------------------  امروز ------------------- 7114
دیروز  ------------------دیروز ------------------17048
اين هفته  ------------------  اين هفته ------------------ 100001

معاون استاندار چهارمحال و بختياري: لزوم طرح پاكسازي نقاط آلوده/ معتادان متجاهر جمع‌آوري شوند

امتیاز کاربران
ضعیفعالی 

 


معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار چهارمحال و بختیاری گفت: نباید معتادان را به حال خود رها کرد به دلیل اینکه این امر موجب ایجاد سایر آسیب‌های اجتماعی همچون سرقت در جامعه خواهد شد.


به گزارش روابط عمومي شوراي هماهنگي مبارزه با مواد مخدر استان چهارمحال و بختياري؛ جعفر مردانی در جلسه اين شورا اظهار کرد: مبارزه با مواد مخدر کار یک دستگاه نیست و نیازمند عزم تمامی دستگاه‌های متولی است.


وی با اشاره به اینکه لازم است در راستای مبارزه با مواد مخدر به سمت اطلاع‌رسانی و فرهنگ‌سازی حرکت کرد، افزود: پیشگیری نیز باید انجام شود تا در نهایت سطح عرضه و تقاضا مواد مخدر کاهش یابد.


مردانی با بیان اینکه اعتیاد به مواد مخدر یکی از آسیب‌های اجتماعی است، تصریح  کرد: جمع‌آوری معتادان متجاهر، کاهش پنج درصدی نرخ مصرف مواد در سن 15 تا 64 سال در استان، افزایش 10 درصدی ماندگاری معتادان در فرایند درمان از جمله مواردی است که باید تا پایان سال جاری محقق شوند و لازم است تمام دستگاه‌های متولی در این خصوص اقدام کنند.


مردانی گفت: طرح پاکسازی نقاط آلوده استان باید با محوریت فرمانداران در نقاط آلوده، نیروی انتظامی و دستگاه‌ قضایی انجام شود.
وی با اشاره به اینکه باید در پیشگیری از آموزش استفاده شود و این امر مستلزم پذیرش سازمان‌های مردم نهاد از سوی تمام دستگاه‌های متولی است، تاکید کرد: دراین راستا نباید دستگاه‌های متولی، سازمان‌های مردم نهاد را رقیب خود محسوب کنند.


مردانی بیان کرد: در مناطق آلوده استان توانمندسازی دانش‌آموزان در خصوص مسئله اعتیاد و پیشگیری از آن مورد توجه بیشتر قرار گیرد و خانه عالم نیز به منظور استقرار یک روحانی در این مناطق تهیه شود.


منبع: روابط عمومي شوراي هماهنگي مبارزه با مواد مخدر استان چهارمحال و بختياري96.10.24

کليه حقوق پورتال متعلق به ستاد مبارزه با مواد مخدر است