Orange Colour Red Colour Blue Colour Green Colour

ما 67 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

آمار بازدید کنندگان

امروز  -------------------  امروز ------------------- 7052
دیروز  ------------------دیروز ------------------17048
اين هفته  ------------------  اين هفته ------------------ 100001

استاندار فارس: لزوم تقويت سازمان‌هاي مردم‌نهاد/ اعتياد، بي‌اعتمادي را در جامعه گسترش مي‌دهد

امتیاز کاربران
ضعیفعالی استاندار و رييس شوراي هماهنگي مبارزه با مواد مخدر استان فارس، گفت: فارس یکی از استان‌ها با آلودگی بالا در خصوص اعتیاد محسوب می‌شود و مخاطرات بالایی در خصوص آسیب‌های اجتماعی برای ما ایجاد کرده است.


به گزارش روابط عمومی شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر فارس، مهندس اسماعیل تبادار در پنجمين همايش سازمان‌هاي مردم نهاد، صيانت و گفتمان‌سازي اجتماعي شدن مبارزه با مواد مخدر با رويكرد توسعه و اشتغال بهبوديافتگان و خانواده‌هاي آسيب ديده با ظرفيت بخش گردشگري منطقه 2 كشور كه در شيراز برگزار شد، گفت: وقتی امری مخاطرات فراوانی را برای زیست فراهم کند، به طور طبیعی راهکار برخورد با این موضوع ضرورت دیروز، امروز و فردای جامعه ماست.


وی با اشاره به اینکه مدیران و مسئولین به این امر توجه وافر دارند، تاکید کرد: امر مواد مخدر، مخاطرات عدیده‌ای را برای ما فراهم کرده است و اعتماد به نفس را کم کرده و بی‌اعتمادی را گسترش داده است.


استاندار و رييس شوراي هماهنگي مبارزه با مواد مخدر فارس با اشاره به اینکه اعتیاد سر منشا بیشتر آسیب‌های اجتماعی است، اظهار داشت: در کنار اعتیاد، تجارت ویژه‌ای وجود دارد و افرادی که سوداگر مرگ هستند از این روند دست بر نمی‌دارند.


مهندس تبادار با اشاره به اینکه باید به مسائلی بپردازیم که این موضوع را کمرنگ کند، یادآور شد: باید نگاه‌ها را به گونه‌ای متعادل تقسیم کرد که توجه از بخشی که کمتر در دید بوده است، کاسته نشود.


وي با اشاره به اینکه فارس یکی از استان‌های با آلودگی بالا در خصوص اعتیاد محسوب می‌شود و مخاطرات بالایی در خصوص آسیب های اجتماعی برای ما ایجاد کرده است، افزود: باید سمن ها حتماٌ در اين حوزه تخصصی تقويت شوند.


استاندار و رييس شوراي هماهنگي مبارزه با مواد مخدر فارس با تاکید بر اینکه محققین این عرصه که امر به درستی می‌دانند و نگرانی‌ها را ملموس حس می‌کنند، تاکید کرد: باید به سمن‌ها بها و آنها را مورد توجه قرار داد.

منبع: روابط عمومی شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر فارس96.10.18

کليه حقوق پورتال متعلق به ستاد مبارزه با مواد مخدر است