Orange Colour Red Colour Blue Colour Green Colour

کتابخانه دیجیتال

شهداي مبارزه با مواد مخدر

استفتائات حضرات مراجع و علما اعلام

پیام‌های پیشگیری از سوءمصرف مواد

ما 390 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

آمار بازدید کنندگان

امروز  -------------------  امروز ------------------- 18113
دیروز  ------------------دیروز ------------------23681
اين هفته  ------------------  اين هفته ------------------ 67470

نشست ستاد مبارزه با موادر مخدر با رئیس جمهور

امتیاز کاربران
ضعیفعالی 


رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس اعلام کرد که ستاد مبارزه با مواد مخدر با رئیس جمهور نشستی خواهد داشت.


عبدالرضا عزیزی نماینده مردم شیروان در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، با اشاره به جلسه امروز ستاد مبارزه با مواد مخدر گفت: در این جلسه که با حضور وزیر کشور به عنوان دبیر این ستاد برگزار شد، موضوع آسیب‌های اجتماعی همچون اعتیاد مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

وی افزود: وزیر کشور در این نشست خطاب به زیرمجموعه‌های این بخش عنوان کرد که باید کار فوق‌العاده برای مبارزه با آسیب‌های اجتماعی انجام دهند و هر سازمان و وزارتخانه‌های در حوزه پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی به ویژه اعتیاد تحول ایجاد کند.

رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس اظهار داشت: رحمانی فضلی تأکید کرد وزارتخانه‌ها در بحث پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی باید با برنامه پیش بروند و حتماً شاخصی در این باره تعریف شود که براساس این شاخص، کار خود را انجام دهند و فرمایشات رهبر معظم انقلاب در خصوص تحول در بحث مربوط به پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی جامه عمل پوشانده شود.

عزیزی در پایان خاطرنشان کرد: قرار شد تا این جلسات هر دو هفته یکبار در ستاد مبارزه با مواد مخدر برگزار شود و به طور منظم با رئیس‌جمهور نیز جلساتی در این باره برگزار شود و هفته آینده نیز جلسه‌ای با رئیس‌جمهور پیرامون این موضوع برگزار خواهد شد.


منبع: فارس 96.09.09

کليه حقوق پورتال متعلق به ستاد مبارزه با مواد مخدر است