Orange Colour Red Colour Blue Colour Green Colour

کتابخانه دیجیتال

شهداي مبارزه با مواد مخدر

استفتائات حضرات مراجع و علما اعلام

پیام‌های پیشگیری از سوءمصرف مواد

ما 373 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

آمار بازدید کنندگان

امروز  -------------------  امروز ------------------- 18218
دیروز  ------------------دیروز ------------------23681
اين هفته  ------------------  اين هفته ------------------ 67575

۲۳ قاچاقچی مواد مخدر در شهرستان بروجن دستگیر شدند

امتیاز کاربران
ضعیفعالی 

 فرمانده نیروی انتظامی چهارمحال و بختیاری از دستگيري۲۳ قاچاقچی مواد مخدر در شهرستان بروجن خبر داد.


به گزارش روابط عمومي شوراي هماهنگي مبارزه با مواد مخدر استان چهارمحال و بختياري، سيد قدير مرتضوي دبير شورا به همراه كارشناسان دبيرخانه و امام جمعه شهر نقنه با حضور در دفتر فرمانده انتظامي از وي و رئيس پليس مبارزه با مواد مخدر استان با اهداء لوحي تقدير كرد و اين هفته را به همه پرسنل خدوم نيروي انتظامي تبريك گفت.


در اين ديدار سردار غلامزاده فرمانده ناجا استان ضمن تبريك هفته نيروي انتظامي از عزم نيروي انتظامي و پليس مبارزه با مواد مخدر استان در برخورد با سوداگران مرگ وقاچاقچيان خبر داد وابراز اميدواري كرد كه در اين راستا از همه امكانات لجستيكي، اطلاعاتي براي برقراري نظم وامنيت در استان بهره خواهيم گرفت.


فرمانده نیروی انتظامی چهارمحال وبختیاری گفت: در راستای خواسته شهروندان و برقراری امنیت مردم استان برخورد با ارازل و اوباش، هنجارشکنان، سارقان و خرده فروشان مواد مخدر طرح پاکسازی نقاط آلوده در یکی از محله‌های شهرستان بروجن به مرحله اجرا درآمد.


وی با بیان اینکه در این طرح بیش از 23 نفر خرده فروش مواد مخدر دستگیر شد، افزود: در این راستا 2 دستگاه خودرو سواری، 12 دستگاه موتورسیکلت و 12 قطعه لوازم سرقتی خودرو کشف شد.


فرمانده نیروی انتظامی چهارمحال و بختیاری با اشاره به اینکه از متهمان اقلام قابل توجهی سلاح سرد و غیرمجاز کشف شد، خاطرنشان کرد: یکی از اولویت‌های نیروی انتظامی فراهم کردن محیطی امن برای مردم استان است.


این مقام ارشد انتظامی افزود: پس از بررسی و انجام اقدامات اطلاعاتی مشخص شد سوداگران قصد دارند مقادیری مواد مخدر را از استان‌های شرقی به این استان انتقال و توزیع کنند که حین حمل مواد مخدر در محورهای مواصلاتی استان شناسایی و توقیف شدند


غلامزاده با اشاره به معرفی متهمان به مراجع قضایی بیان کرد: هرگونه اطلاعات و اخبار در خصوص اراذل و اوباش، هنجارشکنان، سارقان و خرده فروشان مواد مخدر را از طریق سامانه و تلفن 110 به پلیس اطلاع دهند.


منبع: روابط عمومي شوراي هماهنگي مبارزه با مواد مخدر استان چهارمحال و بختياري96.07.20

 

کليه حقوق پورتال متعلق به ستاد مبارزه با مواد مخدر است