Orange Colour Red Colour Blue Colour Green Colour

ما 144 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

آمار بازدید کنندگان

امروز  -------------------  امروز ------------------- 208
دیروز  ------------------دیروز ------------------14540
اين هفته  ------------------  اين هفته ------------------ 73352

بسیج درحوزه خدمات اجتماعی و مقابله با موادمخدر با دولت تعامل دارد

امتیاز کاربران
ضعیفعالی 

 


جانشین فرماندهی سازمان بسیج مستضعفان گفت:در حوزه خدمات اجتماعی، کاهش آسیب های جامعه و مقابله با مواد مخدر، سازمان بسیج مستضعفان تعاملاتی با دولت تدبیر وامید و ستاد مبارزه با مواد مخدر داشته است.

سردار پاسدارعلی فضلی روز دوشنبه در گفت وگو با خبرنگار اجتماعی ایرنا اظهار کرد: در واقع بسیج همان مردم است؛ امروز مردم در خدمت محرومان و دین خدا قرار گرفته و شاهد هستیم که درعرصه های مختلف، حضور بی بدیل مردم در 38 سال گذشته کاملا مشهود بوده است.


فرماندهی قرارگاه راهیان نور سپاه و بسیج با بیان اینکه حضور مردم در تمام لحظات انقلاب اسلامی ثبت شده است تصریح کرد: مردم مومن و شجاع کشورمان در دوران هشت سال دفاع مقدس، مبارزه با ضد انقلاب ، مقابله با جریان فتنه و در موارد دیگر مانند مواجهه با امور سازندگی ، در راهیان نور، امور تربیتی، فرهنگی ،هنری ، خدمات رسانی به محرومان ؛ در صحنه بوده اند.

** بسیج و حوزه سلامت
سردار فضلی افزود: خدمات بسیج همچنین در حوزه سلامت و در حوزه های مورد نیاز همواره وجود داشته اما در رویکرد جدید قرار بر این شد که توجه عمیق تر به حوزه های اجتماعی و حوزه هایی که آسیب پذیرترهستند، بیشتر شود.


جانشین فرماندهی بسیج با اشاره به اینکه امروز آسیب های جدی در جامعه دیده می شود، اظهار کرد: می توان در این مورد به موضوع مهم حاشیه نشینی و اعتیاد اشاره داشت، همچنین شرایطی در حوزه های آسیب های اجتماعی با این نگاه که چه خدمات اجتماعی می توانیم برای مردم شریف داشته باشیم منطبق برخدمات رسانی خوب و بیشتر به مردم است.


سردار فضلی با بیان اینکه ما می دانیم که دولت محترم ، ارکان دولت، وزارتخانه ها ، سازمانها ، استانداران، فرمانداران و بخشهای مختلف مسئولیت های ذاتی درباره مسائل اجتماعی دارند،گفت : اما برای انجام کمک به این دستگاههای مسئول، تعاملاتی شروع شده و اعلام آمادگی هایی از سوی سازمان بسیج مستضعفان شده است.

** بسیج و حوزه خدمات اجتماعی
جانشین فرماندهی سازمان بسیج اظهار کرد: در حوزه های آسیب های اجتماعی و خدمات اجتماعی به مردم، بسیج مستضعفان ظرفیتهایی را دارد که بسیج با این توانمندی هم قادر است به مردم کمک کند وهم به دولت محترم کمکهایی در این زمینه شده و خواهد شد.
فرمانده قرارگاه راهیان نور بسیج و سپاه افزود:این ظرفیت و توانمندی بعنوان امانتی در اختیار سازمان بسیج و بسیجیان است که می توانیم از آن بهره کافی در قبال خدمت به مردم و محرومان را ببریم.

** تعامل بسیج و دولت در مقابله با مواد مخدر
سردار فضلی گفت: در موضوع مقابله با اعتیاد در جامعه یک تعاملات و هماهنگی با ستاد مبارزه با مواد مخدر در قالب قرارگاه امام جواد (ع) برای کمک در حوزه مبارزه و مقابله با اعتیاد داشته و در حال برنامه ریزی هستیم و چند شهر و چندین محله را در این برنامه گنجانده ایم.


جانشین سردارغیب پرور فرمانده سازمان بسیج مستضعفان در پایان درباره تعاملات بسیج و دولت تدبیر و امید اظهار کرد: با وزارت کشور تعاملات بسیار خوب و در خور توجهی در حوزه های فرهنگی و اجتماعی داشته ایم.


منبع: ایرنا 96.04.26

 

کليه حقوق پورتال متعلق به ستاد مبارزه با مواد مخدر است