Orange Colour Red Colour Blue Colour Green Colour

ما 174 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

آمار بازدید کنندگان

امروز  -------------------  امروز ------------------- 10995
دیروز  ------------------دیروز ------------------12299
اين هفته  ------------------  اين هفته ------------------ 56981

کشف یک تن و ۸۶۰کیلوگرم مواد مخدر در سیستان و بلوچستان

امتیاز کاربران
ضعیفعالی 

 


فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان از کشف یک تن و ۸۶۰ کیلوگرم تریاک در درگیری با قاچاقچیان مسلح و دستگیری ۲ قاچاقچی حرفه‌ای خبر داد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از زاهدان، به نقل از روابط عمومی نیروی انتظامی سیستان و بلوچستان، سردار حسین رحیمی اظهار داشت: در راستای مبارزه شبانه‌روزی با باندهای بزرگ و مسلح مواد مخدر، ماموران انتظامی شهرستان های سیب و سوران و سراوان با پشتیبانی فنی و اطلاعاتی پلیس مبارزه با مواد مخدر استان، از دپو مقادیر متنابهی مواد مخدر توسط قاچاقچیان مسلح و انتقال به استان‌های مرکزی کشور مطلع شدند.

فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان افزود: پس از هفته‌ها اقدامات اطلاعاتی وفنی، شب گذشته محل دپو مواد مخدر توسط یگان‌های عملیاتی پلیس در ارتفاعات منطقه "پدگان" شناسایی شد و پس از تحت نظر قرار دادن منطقه، قاچاقچیان مسلح با مشاهده ماموران پلیس با آنها درگیر شدند.

وی تصریح کرد: در این درگیری مسلحانه اعضای این باند مسلح که توان مقابله با آتش پر حجم پلیس را نداشتند با به جا گذاشتن محموله مواد مخدر و استفاده از تاریکی شب و کوهستانی بودن منطقه، متواری شده و ماموران در پاکسازی منطقه درگیری یک تن 535 کیلوگرم تریاک را که زیر بوته‌ها و خار و خاشاک دپو شده بوده به همراه 3 دستگاه موتورسیکلت، کشف کردند.

فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان در ادامه گفت: ماموران انتظامی شهرستان‌های ایرانشهر، زاهدان و زهک با شناسایی 2 قاچاقچی سابقه‌دار در بازرسی از یک دستگاه خودرو پراید و منزل این قاچاقچیان، 325 کیلوگرم تریاک را به همراه 2 قبضه سلاح کلاش و مقادیری مهمات مربوطه کشف کردند.

منبع: تسنیم 96.01.31

کليه حقوق پورتال متعلق به ستاد مبارزه با مواد مخدر است