Orange Colour Red Colour Blue Colour Green Colour

ما 97 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

آمار بازدید کنندگان

امروز  -------------------  امروز ------------------- 134
دیروز  ------------------دیروز ------------------14540
اين هفته  ------------------  اين هفته ------------------ 73278

جشنواره دانشجویی فیلم کوتاه و عکس با موضوع اعتیاد برگزار می شود

امتیاز کاربران
ضعیفعالی 

 مدیر کل فرهنگی واجتماعی وزارت علوم از برگزاری هفتمین جشنواره فیلم کوتاه و عکس دانشجویان با موضوع پیشگیری از اعتیاد خبر داد.

به گزارش گروه جامعه خبرگزاری میزان، فضل الله ایرجی کجوری گفت: هفتمین جشنواره فیلم کوتاه و عکس دانشجویان سراسر کشور با موضوع پیشگیری از اعتیاد با همکاری اداره کل فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم، اداره کل فرهنگی و پیشگیری ستاد مبارزه با مواد مخدر، در دو دانشگاه سیستان و بلوچستان و دانشگاه دریانوردی و علوم دریایی چابهار برگزار می شود.

وی افزود: هدف از برگزاری این جشنواره کنترل و کاهش سوء مصرف مواد مخدر و روان گردان ها در دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی کشور با استفاده از ظرفیت های فیلم کوتاه و عکس دانشجویی است.

مدیر کل فرهنگی واجتماعی وزارت علوم گفت: از محور های برگزاری این جشنواره می توان به بازنمایی نشاط اجتماعی جوانان با استفاده از پیشگیری از سوء مصرف مواد مخدر و روان گردان ها، بازنمایی جایگاه خانواده در پرهیز از سوء مصرف مواد مخدر و روان گردان ها و بازنمایی نقش هم سالان در پیشگیری از اعتیاد اشاره کرد.

ایرجی کجوری اظهار داشت: این جشنواره در سطح ملی برنامه ریزی شده که تمام دانشجویان دانشگاه های دولتی، غیرانتفاعی، پیام نور، جامع علمی و کاربردی، آزاد اسلامی، فنی و حرفه ای، فرهنگیان و دانشگاه های دستگاه های مختلف می توانند در این برنامه شرکت کنند.

مدیر کل فرهنگی واجتماعی وزارت علوم با بیان اینکه آثاربدیع، خلاقانه وایده محوردراولویت انتخاب هستند افزود: محتوای آثاری که بیشتر ناظر بر فضای دانشگاهی باشد در اولویت انتخاب خواهد بود و آگاهی بخشی و اطلاع رسانی در آثار به صورت غیر مستقیم بایستی صورت پذیرد.

وی ادامه داد: مهلت ارسال آثار ۳۱ اردیبهشت ماه ۱۳۹۶ است و در صورت نیاز تمدید خواهد شد.

منبع: میزان 96.01.28

کليه حقوق پورتال متعلق به ستاد مبارزه با مواد مخدر است