Orange Colour Red Colour Blue Colour Green Colour

ما 162 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

آمار بازدید کنندگان

امروز  -------------------  امروز ------------------- 6898
دیروز  ------------------دیروز ------------------14540
اين هفته  ------------------  اين هفته ------------------ 80042

برگزاري ششمين جشنواره دانش‌آموزي نوجوان سالم در كهگيلويه و بويراحمد

امتیاز کاربران
ضعیفعالی 


اختتاميه ششمين جشنواره دانش‌آموزي نوجوان سالم در كهگيلويه و بوير احمد برگزار و از برگزيدگان اين جشنواره تقدير شد.


به گزارش روابط عمومی شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدراستان کهگیلویه و بویراحمد، اختتاميه ششمين جشنواره دانش‌آموزي نوجوان سالم در محل سالن شهيد مطهري اداره كل آموزش و پرورش استان و با حضور رئیس گروه سلامت وزارت آموزش و پرورش كشور،‌استاندار و ریاست شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر، دبير و كارشناس شورا، مديركل و معاونين آموزش و پرورش استان و ساير اعضاي كميته فرهنگي پيشگيري و شورای هماهنگی استان و 250 نفر از دانش‌آموزان و مربيان مدارس برگزار شد.


مدیرکل آموزش و پرورش استان ضمن خير مقدم به حاضرين گزارشي از روند برگزاري جشنواره ارائه و اظهار داشت: تعداد 1723 اثر اعم ازعكس، فيلم، نقاشي، روزنامه ديواري، انشاء، ایده پردازی و... به دبيرخانه جشنواره ارسال شد كه نزديك به 80 اثر بعنوان آثار برگزيده انتخاب شدند.


در ادامه سيد ناصر رضايي، دبير شوراي هماهنگي مبارزه با مواد مخدر استان اظهار داشت: يكي از بندهاي تفاهم نامه ستاد مبارزه با مواد مخدر با وزارت آموزش و پرورش برگزاري جشنواره نوجوان سالم است كه هر ساله حوزه مراقبت در برابر آسيبهاي آموزش و پرورش با هدف مصون‌سازي دانش‌آموزان و با نظارت شوراي هماهنگي مبارزه با موا مخدر استان برگزار مي‌شود.


وي در ادامه از جشنواره نوجوان سالم بعنوان برنامه مدون و تأثیر گذار یاد کرد و افزود: این جشنواره با توجه به درگیر کردن تمامی اقشار مرتبط با جامعه که همان دانش آموزان، معلمین، مربیان مدارس و حتی خانواده‌ها می باشد میتواند بر رفتار و گفتار افراد تأثیر گذاشته و جامعه را به سمت سلامت سوق دهد.


در ادامه استاندار و ریاست شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان ضمن تقدیر و تشکر از عملکرد شورای هماهنگی و آموزش و پرورش به صحبت در خصوص افزایش فعالیتهای فرهنگی و پیشگیری پرداخت و اظهار داشت: اجرای فعالیت‌های آموزشی و فرهنگی به‌منظور اطلاع‌رسانی عمومی می بایست در دستور کار همه دستگاه‌های استانی قرار گرفته و با همکاری و مشارکت اقدام به کاهش آسیبهای اجتماعی كنند.


دکتر موسی خادمی به آموزش مبارزه با آسیب‌های اجتماعی اشاره و افزود: هرچند آسیب‌های اجتماعی بویژه اعتیاد در استان نسبت به سایر استان‌ها از وضعیت بهتری برخوردار است اما همواره زنگ خطر وجود دارد و اعتیاد و مواد مخدر در حال رشد و نمو می‌باشد که می بایست آموزش مبارزه با آسیب‌های اجتماعی را در دستور کار خود قرار داده و از مدارس و سایر اماکن آموزشی این مهم را انجام دهیم.


وي جشنواره نوجوان سالم را بعنوان یک برنامه مهم جهت مقابله با آسیب‌های اجتماعی مطرح و خواستار مدیریت این معضل شده و تسریع کرد می‌بایست همه دستگاه‌های استانی و بویژه متولیان اصلی مبارزه با مواد مخدر با انسجام و مشارکت و همکاری با این معضل مبارزه كنند.


منبع: روابط عمومی شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدراستان کهگیلویه و بویراحمد96.01.28

کليه حقوق پورتال متعلق به ستاد مبارزه با مواد مخدر است