Orange Colour Red Colour Blue Colour Green Colour

کتابخانه دیجیتال

شهداي مبارزه با مواد مخدر

استفتائات حضرات مراجع و علما اعلام

پیام‌های پیشگیری از سوءمصرف مواد

ما 568 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

آمار بازدید کنندگان

امروز  -------------------  امروز ------------------- 20663
دیروز  ------------------دیروز ------------------27515
اين هفته  ------------------  اين هفته ------------------ 100001

کمیسیون بهداشت کلیات طرح اصلاح قانون مبارزه با مواد مخدر را رد کرد

امتیاز کاربران
ضعیفعالی 

سخنگوی کمیسیون بهداشت گفت: طرح اصلاح قانون مبارزه با مواد مخدر که سه ماده آن به کمیسیون بهداشت مربوط می‌شد در جلسه امروز کمیسیون مورد بررسی قرار گرفت و از آنجا که اعضا این طرح را جامع ندیدند کلیات آن را رد کردند.


محمدنعیم امینی‌فرد نماینده مردم ایرانشهر در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، بحث و بررسی چگونگی تدوین دستور کار در سال جدید را مهمترین موضوع جلسه امروز کمیسیون بهداشت و درمان مجلس عنوان کرد و گفت: اعضای کمیسیون در جلسه امروز بر فعال‌تر بودن کمیسیون در تنقیح قوانین و سامان دادن ابعاد نظارتی تأکید کردند.

وی با اشاره به اینکه کمیسیون بهداشت و درمان مجلس جلساتی در هفته آتی با موضوع اقتصاد مقاومتی تشکیل خواهد داد، خاطر نشان کرد: در ادامه جلسه امروز طرح اصلاح قانون مبارزه با مواد مخدر که سه ماده آن به کمیسیون بهداشت مربوط می‌شد مورد بررسی قرار گرفت و از آنجا که اعضا این طرح را جامع ندیدند کلیات آن را رد کردند.

امینی‌فرد با اشاره به تصمیم کمیسیون بهداشت مبنی بر تشکیل کارگروهی جهت اظهارنظر در مورد اصلاح قانون مبارزه با مواد مخدر در تشریح جزئیات دیگر جلسه امروز کمیسیون گفت: با حضور دبیر شورای آموزش پزشکی کشور و نمایندگان دستیاران پزشکان سراسر کشور مشکلات رفاهی آنان بررسی شد و کمیسیون تصمیم گرفت که در حیطه آموزش پزشکی کشور فعال‌تر وارد شود.

سخنگوی کمیسیون بهداشت و درمان مجلس تصریح کرد:‌ همچنین کمیسیون از وزارت بهداشت و درمان خواهد خواست که موضوع بیمه درمان دستیاران پزشکی را مورد پیگیری قرار دهد و از اعضا هیأت امنای دانشگاه‌ها بخواهد در قبال موضوعات رفاهی این قشر به وزارت بهداشت کمک کند.

منبع: فارس 96.01.15

کليه حقوق پورتال متعلق به ستاد مبارزه با مواد مخدر است