Orange Colour Red Colour Blue Colour Green Colour

ما 197 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

آمار بازدید کنندگان

امروز  -------------------  امروز ------------------- 7197
دیروز  ------------------دیروز ------------------14540
اين هفته  ------------------  اين هفته ------------------ 80341

ساماندهی 700 معتاد در اردبیل

امتیاز کاربران
ضعیفعالی 

فرمانده انتظامی استان اردبیل گفت: 700 معتاد از شهر اردبیل جمع آوری شده و در کمپ های اعتباد ساماندهی شدند.

به گزارش ایرنا ، سردار حسین عبدی روز دوشنبه در نشست خبری با خبرنگاران افزود: برای ساماندهی معتادان کمپ های ترک اعتیاد در اردبیل راه ‌اندازی شده و افراد معتاد برای ترک و درمان به این مراکز معرفی و نگهداری می شوند.


وی همچنین با اشاره به برگزاری مراسم چهارشنبه سوری در اردبیل گفت: مردم در این روز و در آستانه شب عید هوشیاری لازم را داشته و مراقب خود و فرزندان خود باشند تا حادثه تلخ و دردناک انفجار مواد محترقه در استان تکرار نشود.


عبدی اضافه کرد: پلیس در ایام نوروز در تامین امنیت لازم برای شهروندان آمادگی لازم رادارند و در چهارشنبه سوری هم با افرادی که آسایش مردم را برهم بزنند برخورد قانونی خواهد شد.


فرمانده انتظامی استان اردبیل همچنین با اشاره به انفجار مواد محترقه در استان اردبیل افزود: امسال بر اثر انفجار مواد محترقه هفت نفر جان خود را ازدست داد و 14 نفر دیگر هم مصدوم شدند و خانواده ها باید از این حادثه تلخ عبرت گرفته و فرزندان خود را از ساخت مواد محترقه برحذر کنند.


وی از دستگیری 111 سازنده مواد محترقه در استان خبر داد و گفت: این افراد توسط نیروی انتظامی استان اردبیل دستگیر و به مراجع قضایی معرفی شدند.


او با اشاره به کشف یک میلیون و 368 هزار و پنج عدد مواد محترقه در این استان افزود: کشفیات مواد محترقه در استان اردبیل نسبت به سال گذشته 72 درصد افزایش یافته است.


عبدی به آمادگی چهار هزار پلیس در طرح نوروزی اشاره و اظهار کرد: امسال 41 ایستگاه نوروزی به ایستگاههای نوروزی پلیس در اردبیل افزوده شده است.


او در خصوص کاهش جرایم مربوط به سرقت و قتل در این استان گفت: امسال کل جرایم در استان نسبت به سال گذشته چهار درصد ، سرقت 11 درصد و قتل 15 درصد کاهش داشته که نشان می دهد استان اردبیل یکی از استان های امن در کشور است.

منبع: ایرنا 95.12.24

کليه حقوق پورتال متعلق به ستاد مبارزه با مواد مخدر است