Orange Colour Red Colour Blue Colour Green Colour

شعار ستاد مبارزه با موادمخدر

***یاری گر هم باشیم*** یاری گر هم باشیم***یاری گر هم باشیم***

ما 90 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

آمار بازدید کنندگان

امروز  -------------------  امروز ------------------- 10042
دیروز  ------------------دیروز ------------------4366
اين هفته  ------------------  اين هفته ------------------ 14408

مجرمان مواد مخدر در مدت مرخصي نيز بايد تحت كنترل و مراقبت باشند

امتیاز کاربران
ضعیفعالی 


دبير شوراي هماهنگي مبارزه با مواد مخدر استان خراسان جنوبي در جلسه تقدير از کاشفین مواد مخدر و بازرسین زندان‌های استان گفت: مجرمان مواد مخدر نه تنها در زندان بلكه در مدت مرخصي نيز بايد تحت كنترل و مراقبت باشند.

به گزارش روابط عمومي شوراي هماهنگي مبارزه با مواد مخدر استان خراسان جنوبي؛ علي‌محمد گلستاني‌فرد در اين جلسه از تلاش‌ها و زحمات دست‌اندرکاران امر مبارزه با مواد مخدر و کاشفین مواد در زندان‌های سطح استان تشکر كرد و گفت: تلاش و کوشش شما عزیزان در مجموعه زندان‌های استان قطعا بخشی از زنجیره‌ی برقراری نظم و امنیت در سطح کشور است.

وي ادامه داد: این حلقه امنیتی از نقاط صفر مرزی توسط مرزبانان ناجا شروع می‌شود و توسط نیروی انتظامی و دستگاه‌های اطلاعاتی و امنیتی و دستگاه قضایی در روستاها و شهرها و نهایتا در زندان‌ها هم ادامه دارد.

دبير شوراي هماهنگي استان افزود: با توجه به موقعیت جغرافیایی خراسان جنوبي و داشتن 460 کیلومتر مرز مشترک با کشور افغانستان، اين استان جزو امن‌ترین استان‌ها در سطح کشور است و بی‌شک مرهون تلاش تمامی عزیزان در حلقه و زنجیره امنیتی کشور می‌باشد.

گلستاني فرد در ادامه، تشكيل اينگونه جلسات را در راستای جلوگیری از ورود مواد مخدر به داخل زندان کار بسیار ارزشمند و بزرگ دانست و گفت: زندان محیط حفاظت شده و کنترل شده‌ای است و قرار است هر ورود و خروجی در آن بر اساس ضوابط و مقررات باشد و قاعدتاً ورود هر شيء غیر مجاز همچون مواد مخدر به هر میزان هم که باشد، دارای آثار و تبعات خاص خود خواهد بود.

وي تصريح كرد: میزان اهمیت موضوع زندان و زندانیان به گونه‌ای است که اخیرا ستاد مبارزه با مواد مخدر کشور به همراه دادستانی کل کشور اقدام به تهیه دستورالعمل اجرایی نحوه مراقبت از زندانیان جرائم مواد مخدر و روان‌گردان و پیش‌سازها در حین مرخصی كرده است و این موضوع نشاندهنده اهمیت موضوع است یعنی نه تنها باید در داخل زندان مراقب‌های ویژه‌ای انجام داد بلکه در مدت کوتاه مرخصی نيز بايد کنترل و مراقبت مد نظر باشد و مجرم یا حسب مورد، معتاد سمت مواد مخدر نرود.

گلستاني فرد در پايان خاطر نشان ساخت: ما باید تلاش کنیم تا زندگي احدي از افراد جامعه به خاطر مواد مخدر، پایمال نشود و به تعبیری، خودش و خانواده‌اش را به ورطه نابود نكشاند.


منبع خبر: روابط عمومي شوراي هماهنگي مبارزه با مواد مخدر استان خراسان جنوبي92/2/7

کليه حقوق پورتال متعلق به ستاد مبارزه با مواد مخدر است