Orange Colour Red Colour Blue Colour Green Colour

شعار ستاد مبارزه با موادمخدر

***یاری گر هم باشیم*** یاری گر هم باشیم***یاری گر هم باشیم***

ما 105 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

آمار بازدید کنندگان

امروز  -------------------  امروز ------------------- 10289
دیروز  ------------------دیروز ------------------4366
اين هفته  ------------------  اين هفته ------------------ 14655

كشف دو و نيم تن مواد مخدر طي 30 روز گذشته در فارس

امتیاز کاربران
ضعیفعالی 

فرمانده انتظامي استان فارس از كشف دو و نيم تُن مواد مخدر طي 30 روز گذشته در اين استان خبر داد.

به گزارش روابط عمومي شوراي هماهنگي مبارزه با مواد مخدر استان فارس؛ سردار سيروس سجاديان اين رابطه اظهار داشت: در اين مدت دو و نيم تُن مواد مخدر در سطح استان كشف شده كه يك تُن و 200 كيلوگرم آن حشيش، يك تُن و 500 كيلوگرم ترياك، 132 كيلوگرم مرفين، يك كيلوگرم شيشه و ساير مواد مخدر بوده است.

وي با اشاره به افزايش 40 درصدي كشفيات مواد مخدر نسبت به مدت مشابه سال گذشته بيان كرد: در اين راستا هشت باند قاچاق مواد مخدر در استان منهدم شده و 53 نفر از افراد اين باندها دستگير شده‌اند.

فرمانده انتظامي استان فارس ادامه داد: علاوه بر اين 47 دستگاه خودرو سبك و هشت دستگاه خودرو سنگين مربوط به اين باندها توقيف شده است.

سجاديان گفت: اعضاي اين باندها مواد را در استان‌هاي سيستان و بلوچستان و هرمزگان بارگيري كرده و قصد توزيع آن در استان‌هاي فارس، خوستان، آذربايجان غربي، تهران، اصفهان را داشته‌اند كه در شهرستان‌هاي لار، جهرم، داراب و شيراز دستگير شدند.

وي با اشاره به تغيير مسير قاچاقچيان براي ترانزيت مواد مخدر در استان فارس گفت: پليس فارس طي چند مدت اخير با اقدامات خود مسير تردد قاچاقچيان را براي آنها نا امن كرد به گونه‌اي كه آنها تغيير مسير دادند اما پليس نيز در شناسايي آنها موفق عمل كرد.

وي با بيان انكه برخورد با خرده‌فروشان مواد مخدر در اين استان در دستور كار است، بيان كرد: در اين رابطه پليس در سال‌جاري برخورد با خرده فروشان، مصرف‌كنندگان و همچنين توزيع‌كنندگان موادمخدر را در دستور كار خود دارد.


منبع خبر: روابط عمومي شوراي هماهنگي مبارزه با مواد مخدر استان فارس92/2/2

کليه حقوق پورتال متعلق به ستاد مبارزه با مواد مخدر است